Chci pomoct finančně

ruka-kvetina

Popáleninový úraz patří k nejtěžším a nejbolestivějším úrazům s velmi náročnou léčbou a celoživotními následky. Není devastující jen pro tělo, ale i pro psychiku pacienta.

Zatímco o fyzické následky úrazu se stará odborný lékařský a zdravotnický tým, na ostatní následky – zejména ty psychické a sociální – zůstávali pacienti a jejich blízcí ještě do nedávna sami.

Aby tomu tak nebylo, založili jsme v roce 2013 nestátní neziskovou organizaci Popálky o. p. s.

Zde nachází pomoc popálení lidé z celé ČR i jejich blízcí. Nabízíme služby odborníků, kteří jim pomáhají vyrovnat se se sociálními, psychickými a fyzickými následky úrazu tak, aby se co nejdříve vrátili zpátky k aktivnímu životu. Nemalou součástí naší práce jsou i preventivní a vzdělávací aktivity. Jejich cílem je snížení četnosti a závažnosti popáleninových úrazů.

Finančním příspěvkem podpoříte naši práci a umožníte nám pomáhat těm, kterým po popáleninovém úrazu zůstaly jizvy na těle i na duši.

Chcete-li nás podporovat dlouhodobě prostřednictvím trvalého příkazu z vašeho účtu? Děkujeme!
č. ú.:  2300543356/2010.

Pro sepsání darovací smlouvy nás prosím kontaktujte ředitelku Popálky o. p. s. – Janu Lacinovou e-mailem jana.lacinova@popalky.cz nebo na telefonu +420 776 259 126.


Kontakt

Jana Lacinová, Bc.
ředitelka, pracovnice podpory a poradenství
tel.: +420 776 259 126
e-mail: jana.lacinova@popalky.cz

Poradenské centrum

Navštívit nás můžete po telefonické dohodě v pracovní dny.

Budova CK Čedok
Nádražní 654/10
602 00 Brno

Vchod z ulice Bašty.

Ukázat adresu na mapě