Chci pomoct finančně

ruka-kvetina

Popáleninový úraz patří k nejtěžším a nejbolestivějším úrazům s velmi náročnou léčbou a celoživotními následky. Není devastující jen pro tělo, ale i pro psychiku pacienta.

Zatímco o fyzické následky úrazu se stará odborný lékařský a zdravotnický tým, na ostatní následky – zejména ty psychické a sociální – zůstávali pacienti a jejich blízcí ještě do nedávna sami.

Aby tomu tak nebylo, založili jsme v roce 2013 nestátní neziskovou organizaci Popálky o. p. s., ve které nacházejí popálení lidé z celé ČR a jejich blízcí služby odborníků, kteří jim pomáhají vyrovnat se se sociálními, psychickými a fyzickými následky úrazu a vrátit se co nejdříve zpátky k aktivnímu životu. Součástí naší práce jsou i preventivní a vzdělávací aktivity, které vedou ke snížení četnosti a závažnosti popáleninových úrazů.

Finančním příspěvkem podpoříte naši práci a umožníte nám pomáhat těm, kterým po popáleninovém úrazu zůstaly jizvy na těle i na duši.

Chcete-li nás podporovat dlouhodobě prostřednictvím trvalého příkazu z vašeho účtu? Děkujeme!
č. ú.:  2300543356/2010.

Pro sepsání darovací smlouvy nás prosím kontaktujte ředitelku Popálky o. p. s. – Janu Lacinovou e-mailem jana.lacinova@popalky.cz nebo na telefonu +420 776 259 126.